Po dlouhé covidové pauze se opět v tělocvičně základní školy Sudice uskutečnil dne 4.2.2023 maškarní ples pro děti pod záštitou sdružení rodičů Strom, TJ Sokol Sudice, MŠ a ZŠ Sudice. Ples byl nabitý bezvadnou energií, kterou vytvořili rodiče dětí. Maminky v kostýmech víl se postaraly o občerstvení a zároveň příjemnou atmosféru. Neúnavní tancující tatínkové v převleku klaunů, Pata a Mata zpříjemnili dětem ples hudbou, tancem a soutěžemi. O bohatou tombolu se postarali sponzoři a rodiče dětí MŠ. Pořadatelé do této akce dali svůj volný čas a energii. Podařilo se jim zpříjemnit čtyři hodiny zábavy pro děti a jejich rodiče.

Děkujeme sponzorům rodičům:

Halfarovým (Aničky), Halfarovým (Elišky a Mikuláše), Teichmannovým, Miklušovým, Ogurčákovým, Dedkovým, Stiborským, Klimentovým, Hlaváčovým, p. Suchánkové, Kubjátkovým, p. Dornové, p. Königové, , p. M. Zipsové, p. T. Zipsovi, p. M. Doležymu, p.M. Josefusovi, p. P. Baránkovi, p. Radim Švarcovi, p. D. Černému.

Děkujeme sponzorům:

Plavecká škola Šupinka s.r.o., Zámečnictví Vaníček, Obec Sudice, Prodejna TUTY Sudice, MŠ Sudice, Prodejna JO Bolatice – p. Eva Veselá, Bronislav Hlaváč – Audit-web Shops, s. r. o.

Za MŠ Andrea Lamlová