Sportovně-branný den byl naplánován na středu 26. 6. 2024 a protože nám počasí přálo, tak také ten den proběhl. Deváťáci si pro zbytek dětí naší školy připravili několik zábavných sportovních i nesportovních úkolů, které děti plnily na deseti stanovištích. Ta byla rozmístěna na různých místech v Sudicích, děti tedy měly možnost shlédnout všechny krásné kouty obce ale i potrénovat na prázdninové turistické výlety. Všechny děti byly šikovné, přesto některé týmy získaly více a některé méně bodů. Na 1. místě se umístil tým č. 1 (Nela Býmová, Izabela Gubovová, Barbora Šoltysová, Matěj Uvíra, Kryštof Majda, Eszter Dombková a Sára Gubovová), na 2. místě pak tým č. 3 (Pavla Němcová, Tomáš Komárek, Sára Jurečková, Nikol Josefusová, Vanesa Latoňová, Amálie Halfarová a Jasmína Hartmannová) a bronzovou pozici si vybojoval tým č. 2 (Desirée Palombino, Eliška Stuchlíková, Stefanie Csöllová, Kamil Bouchal, Šimon Gibes, Adéla Murcková a Emily Saidl). Gratulujeme!

Doufám, že si všichni tento den náležitě užili a přeji krásné prázdniny!

Mgr. Hana van der Laan