Třebaže podle některých předpovědí léto ještě úplně nekončí, prázdniny už jsou za námi. Ano, milí přátelé, prázdninám definitivně odzvonilo. Doufáme, že jste prožili slunečné dny plné letní pohody, a že jste načerpali dostatek energie pro úspěšné zvládnutí nového školního roku 2023/2024, který byl oficiálně zahájen v pondělí 4. září. Někteří z nás už se zajisté nemohli začátku školního roku dočkat, jiní se možná těšili jen tak trochu, ale jak to tak bývá, jistě bychom našli i pár jedinců, kteří by si klidně ještě nějaký ten den nicnedělání navíc dopřáli. Ovšem jak se říká, nic netrvá věčně. A je to tady, první zvonění, dveře školy jsou otevřeny, škola začíná…

     Na začátku školního roku vždy nasedají žáci naší školy do vláčku života, který každý rok zaveze jednu třídu až před bránu dospělosti. Proto si na tomto místě dovolím popřát žákům 9. třídy hodně štěstí při volbě budoucí střední školy a posléze i budoucího povolání. Držíme vám všichni palce!

     Škola – to jsou nejen povinnosti, ale i spousta radostí. Kamarádi, nová přátelství, nové zážitky a velká očekávání zejména našich prvňáčků, kterým všichni držíme palečky a věříme, že se jim v naší škole bude moc líbit. Přejeme tedy prvňáčkům, aby se v naší škole cítili dobře a hlavně, aby se zde naučili spoustu nových věcí. První den školy vždy rychle uteče. Než si mezi sebou stačíme vyměnit všechny své nezapomenutelné zážitky z prázdnin, rozmyslet si, s kým letos budeme sedět a popovídat si s učiteli, už se zase zvedáme ze židliček a rozcházíme se do svých domovů…

     Přeji všem – žákům, učitelům, zaměstnancům školy i rodičům – krásný a především úspěšný školní rok 2023/2024!

                                                                                                   

                                                                                                                                                      Mgr. Ivana Kobzová, ředitelka školy