Vánoce již netrpělivě čekají za našimi dveřmi… Vánoční výzdoba je všude, kam se podíváte, tedy i v naší škole. Ano, nejoblíbenější a nejkrásnější období v roce pomalu a jistě přichází. Nastává tolik očekávaný čas svátků, kdy bychom všichni měli alespoň na malou chvíli zapomenout na starosti všedních dní. Vánoce v sobě mají mocné a nepřekonatelné kouzlo, které poznal každý, kdo navštívil v sobotu 10. 12. 2022 „VÁNOČNÍ JARMARK“ na Základní škole v Sudicích. Tato akce – mezi širokou veřejností tolik oblíbená – má vždy všem jeho návštěvníkům připomenout, že Vánoce jsou zejména svátky radosti, klidu, pohody a úsměvů na rtech všech lidí. Ke krásné sobotní atmosféře přispěl pestrý program, který zaznamenal u hostů obrovský úspěch. Z žáků naší školy se na chvíli stali takoví malí umělci, kteří nás všechny potěšili svým vystoupením, do kterého vložili svá srdce i nadání. Moc pěkné bylo také vystoupení žáků z Polska. Spokojený musel být úplně každý. Po vystoupení dětí se pro veřejnost otevřel školní vánoční trh, kde si všichni návštěvníci mohli zakoupit nejrůznější vánoční předměty, které žáci vlastnoručně vyrobili. Slova díků patří rovněž všem rodičům a učitelům, kteří je při výrobě vánočních předmětů podporovali a sami se na výrobě velkou měrou podíleli. Mezi nabízeným vánočním zbožím jsme mohli najít vánoční svícny, věnce, perníčky… Během celé akce nechyběla možnost občerstvení a příjemného posezení s přáteli u kávy, čaje nebo oblíbeného punče. Doufáme, že se Vám tato předvánoční akce líbila a správně Vás naladila na blížící se vánoční svátky.