Ve čtvrtek 15.9.2022 do naší školky zavítalo známé divadélko Smíšek. Za doprovodu krásné písničky jsme se přenesli na širé moře za piráty. Přivítal nás pirát Kapitán, babička Pepina a papoušek Jaroušek. Kapitán posádku naučil tahat lano, vytírat podpalubí, vařit vynikající jídlo a také spouštět kotvu. Po složení přísahy jsme se společně vydali na tajuplný ostrov hledat poklad podle prastaré mapy. Na ostrově se k nám přidala nová kamarádka opice Žofka. Společnými silami jsme našli poklad. K jeho otevření jsme museli splnit 3 úkoly, které nám zadal pirátský duch. Po úspěšném splnění úkolů a otevření truhly na nás čekal ten nejlepší poklad ze všech: „Mít vždycky dobrou náladu, být zdraví a veselí, být kamarádi a mít se rádi.“ Děti odměnily herce bouřlivým potleskem a společně se těšíme na další výpravu do světa pohádek.

Hana Němcová