Předposlední říjnový týden patřil v Sudicích drakům, tedy těm létajícím, kteří k podzimu neodmyslitelně patří. Venku se už pomalu ochlazuje, začíná foukat vítr, a to je vždy ideální počasí pro aktivitu, kterou milují především děti. Ano, jedná se o pouštění draků. Ve středu odpoledne postupně dorazily na fotbalové hřiště za školou desítky dětí. Povětrnostní podmínky k létání ten den nebyly zrovna ideální, a tak se některým dráčkům do vzduchu příliš nechtělo. Jiní dráčci vzlétli zase téměř okamžitě. Všichni se ovšem snažili, a proto zaslouží pochvalu. Děti si drakiádu náramně užily. Výhercům gratulujeme a ostatním dětem děkujeme za účast. 🙂

Stupně vítězů:

1. místo – Šimon Král

2. místo – Jakub Saidl a Isabel Maliníková

3. místo – Jan Stříbný

4. místo – Ellen Stanková a Květoslava Hlaváčová

5. místo – Anna Stříteská

Ester Medková, DiS