Vyhledávaní
  • Vyberte datum od-do

Načítám Akce

« All Akce

Elektronická žákovská knížka

Srpen 30 @ 8:00 - Říjen 31 @ 17:00

 

Vážení rodiče a milí žáci,

dovolujeme si Vás informovat, že naše škola začne od začátku školního roku 2021/2022 využívat elektronickou žákovskou knížku. Elektronická žákovská knížka umožňuje rodičům i žákům 24 hodin denně, sedm dní v týdnu získávat veškeré informace o studiu. Pro tento program bude na naší škole použit systém Škola Online. Nejdůležitější částí programu z pohledu žáků i rodičů jsou informace o průběžné klasifikaci žáků. Věříme, že elektronická žákovská knížka se stane efektivním komunikačním prostředkem mezi rodiči, žáky a školou.

Rodiče i žáci získají unikátní přístupové údaje, pod kterými se do žákovské knížky budou přihlašovat (jedinečný PIN a návod pro úspěšnou registraci na stránkách portálu dm Software – Škola Online). Registraci je potřeba provést co nejdříve s ohledem na přístup k aktuálním informacím.

Chápeme, že pro některé rodiče může být přechod z papírové žákovské knížky na elektronickou složitější. (Můžete využít přehledný návod na použití elektronické žákovské knížky na této stránce).

Upozorňujeme rodiče na nutnost přihlašování se do systému z pozice zákonného zástupce. Přihlášení přes účet žáka je nedostačující pro všechny funkce a všechny informace určené rodičům (například omluva absence).

Vedení školy

Podrobnosti

Zahájení:
Srpen 30 @ 8:00
Ukončení:
Říjen 31 @ 17:00
Rubrika Akce: