Vyhledávaní
  • Vyberte datum od-do

Načítám Akce

« All Akce

  • akce již proběhla.

Dotazníkové šetření k distanční výuce

Červen 1 @ 8:00 - Červen 21 @ 17:00

 

Vážení rodiče,

velmi bychom ocenili Vaši spolupráci při dotazníkovém šetření, které se týká toho, jak Vám – a především Vašim dětem – vyhovoval způsob distančního vzdělávání v naší škole. Cílem tohoto zjišťování je vyhodnotit stav a názory či zkušenosti všech partnerů ve vzdělávání tj. žáků, rodičů a učitelů.

Dotazník Vám bude zaslán ve středu 9. června 2021. Odkaz pro vstup do dotazníku obdržíte od třídních učitelů prostřednictvím Vašich e-mailových adres. Prosíme, abyste jej vyplnili zvlášť za každé své dítě, které máte ve škole. Vycházíme totiž z předpokladu, že Vaše spokojenost se může lišit dle ročníku, který Vaše dítě navštěvuje (jinak jste mohli vnímat situaci například ve druhé třídě, jinak v osmé třídě). Obracíme se zvlášť na rodiče žáků 1. – 3. třídy a prosíme, aby případně pomohli dětem s jejich dotazníkem, protože to samy nemusí zvládnout. Žáci 4. – 9. třídy budou vyplňovat dotazník ve škole.

Anketa je anonymní a vyplnění dotazníku není časově náročné. Čím více z Vás dotazník vyplní, tím ucelenější obraz o průběhu distanční výuky na naší škole získáme. Výsledky ankety zveřejníme po vyhodnocení na webu školy.

Děkujeme za spolupráci.

Mgr. Ivana Kobzová

Podrobnosti

Zahájení:
Červen 1 @ 8:00
Ukončení:
Červen 21 @ 17:00
Rubrika Akce: