Vyhledávaní
  • Vyberte datum od-do

Načítám Akce

« All Akce

Uzavření základní školy od 14. 10. 2020

Září 2 @ 2:00 - Listopad 3 @ 17:00

 

Vážení rodiče,

na základě rozhodnutí vlády ze dne 12. 10. se od středy 14. 10. 2020 opět uzavírají základní školy.  Od středy přechází celá škola na distanční výuku, končí střídavá výuka pro 2. stupeň.  Zakazuje se činnost školní družiny.

Distanční výuka bude probíhat ve formě online i offline. Každý ročník bude mít speciální rozvrh, kde budou přesně definované online hodiny. Při distančním vzdělávání nelze realizovat vzdělávání v rozsahu plánovaném pro prezenční výuku, škola se zaměří především na stěžejní výstupy v českém jazyce, matematice a cizím jazyce. Priority ve vzdělávání budou operativně určovány podle délky distanční výuky.

Distanční výuka je pro žáky povinná (Školský zákon), neúčast musí být řádně omluvena u třídní učitelky/třídního učitele mailem, následně do ŽK. Zameškané učivo si musí každý žák zodpovědně doplnit. V aplikaci Microsoft Teams (Office 365) budou průběžně aktualizovány informace k výuce, zadávány domácí úkoly. I v období distanční výuky mohou být žáci hodnoceni.

Další informace, případné změny (pokud by došlo ke změně opatření) budou zasílány na e-maily rodičů a budou zveřejněny na školním webu.

Vážení rodiče, děkuji Vám za spolupráci v této náročné době a věřím, že se Vaše děti budou moci brzy vrátit zpět do školy.

 

S přáním pevného zdraví

Mgr. Ivana Kobzová, ředitelka školy

Podrobnosti

Zahájení:
Září 2 @ 2:00
Ukončení:
Listopad 3 @ 17:00
Rubrika Akce: