V týdnu od 17. 7. do 21. 7. základní škola v Sudicích opět ožila dětským smíchem. V tuto dobu zde probíhal po delší odmlce sportovní příměstský tábor. A musím říct, že legrace bylo opravdu hodně. Tábor se zaměřil na různé sportovní hry, pohybové aktivity, vodní zábavu, kreativní hry a hry v přírodě. Děti byly rozděleny na dva týmy. Jeden tým se pojmenoval Jumanji a druhý tým Černé pumy. Oba týmy si vytvořily svůj pokřik a plakát a celý týden spolu soutěžily.

Ačkoli jen jeden tým byl na konci týdne oficiálně označen jako vítěz, ve skutečnosti byli všichni vítězi. Byl to skvělý týden, který si náramně užili. Ze čtvrtku na pátek se ve škole dokonce přespalo. A jaké by bylo spaní bez správné stezky odvahy? Myslím, že na to děti vzpomínají ještě teď….:) Celý týden proběhl opravdu ve velmi přátelské a pohodové atmosféře. Také počasí nám přálo.

Chtěla bych tímto moc poděkovat svému týmu Kateřině Hrubé a Ester Medkové za jejich obětavou a náročnou práci při organizaci tábora. A samozřejmě také patří velký dík holkám v kuchyni, které nám skvěle vařily a postaraly se o naše hladová bříška.

Doufám, že se brzy zase sejdeme a zažijeme společně další úžasný týden plný zábavy a dobrodružství.

Fotografie a videa ZDE

Přeji hezký zbytek léta!

Mgr. Veronika Truparová