Ve středu 20. dubna 2022 proběhl další ročník živého „Člověče, nezlob se“. Cíl hry je velmi jednoduchý – musíte dostat své čtyři figurky do cílového domečku, a to tak, že postupně projdete po celém obvodu hrací desky. Opět soutěžily čtyři týmy – červení, žlutí, modří a zelení. Po připomenutí pravidel hry se všichni pustili do boje. Každé družstvo mělo svého kapitána, který házel kostkou a určoval pohyb dalších figurek. Hra začala mírumilovným přesouváním živých figurek po poli, ovšem při prvním vyhození „panáčka“ z pole se hra proměnila v adrenalinové soupeření o první místo. Šanci na výhru určuje do značné míry náhoda, ale určitě se hodí zapojit také taktické schopnosti.

1. MÍSTO „MODŘÍ“ – Eliáš Václavík, Jakub Saidl, Martina Paciorková, Natálie Černická, Matěj Lehnert

2. MÍSTO „ŽLUTÍ“ – Jan Stříbný, Viktorie Žídková, Eliška Prasková, Marie Obrusníková, Viktorie Černá

3. MÍSTO „ZELENÍ“ – Štěpán Komárek, Mikuláš Mokráš, František Tvrdý, Filip Kubjatko, Tomáš Seifert

4. MÍSTO „ČERVENÍ“ – Nikolas Kurka, Jasmína Hartmannová, Sofie Zipsová, Laura Josefusová, Květoslava Hlaváčová

Vítězům gratulujeme a ostatním děkujeme za skvělé odpoledne! 🙂

Ester Medková, DiS.