FLORBALOVÝ TURNAJ TŘÍD

    Zase po roce proběhl na naší škole florbalový turnaj určený všem třídám. První hrací den patřil dětem nižšího stupně, kteří hráli 2 x 4 min. Druhý den si zahráli starší žáci a ti hráli 2 x 7 minut. Vítězem turnaje pro nižší stupeň se stala 5. třída a vyšší stupeň ovládla 9. třída. Nutno ale podotknout, že na vyšším stupni byly všechny zápasy natolik vyrovnané, že až do posledního zápasu nebylo jasné, jaké místo která třída obsadí.

Výsledky turnaje nižší stupeň:

1. 5. třída

2. 4. třída

3. 3. třída

4. 2. třída

5. 1. třída

Nejlepší hráč turnaje: MATĚJ UVIRA

Nejlepší hráčka turnaje: LUCIE VANÍČKOVÁ

Nejlepší brankář turnaje: DOMINIK NEVŘELA

Výsledky turnaje vyšší stupeň:

1. 9. třída

2. 6. třída

3. 7. třída

4. 8. třída

Nejlepší hráč turnaje: IVO HARAZIM

Nejlepší hráčka turnaje: NIKOL NOVÁKOVÁ, ROZÁLIE DORNOVÁ

Nejlepší brankář turnaje: OLIVER HARTMANN

Nejlepší střelec celého turnaje: MICHAL MRVA