„Červený pátek“ v naší družině

     V pátek 25. září 2020 se naše družina v rámci projektu „BAREVNÝ ROK VE ŠKOLNÍ DRUŽINĚ“ téměř celá zahalila do červené barvy, která, jak možná někteří lidé ani netuší, symbolizuje lásku a život, také dává sílu a energii, kterou všichni zajisté potřebujeme. Barevný rok ve školní družině je naším celoročním projektem a každému měsíci v roce bude patřit jedna barva nebo určitý módní doplněk. Barvené dny tedy „odstartovala“ červená. Žáci pojali „červený den“ velmi zodpovědně a snad bychom jen těžko hledali žáka, který na sobě neměl ani kousek červené barvy. O počítání jednotlivých kusů červeného oblečení se postaraly vychovatelky školní družiny s pomocí asistentky pedagoga. Počty a výsledky jsou prozatím tajné, body se budou průběžně sčítat a celkové výsledky nám přinese až závěr školního roku. Děti byly i velice kreativní a červenou barvu výtvarně ztvárnily. 🙂


Ester Medková, DiS.

Skip to content