Lyžák – Karlov (9. – 14. 3. 2020)

   Lyžák, jak všichni lyžařský výcvik nazýváme, je týden, na který se těšíme už od té doby, co jsme se o jeho konání dozvěděli a zaplatili první zálohu. A ani tento nebyl výjimkou. Užili jsme si spoustu legrace, a i když sníh moc nebyl, tak jsme si krásně zalyžovali, jak jen to šlo. A i žáci, kteří nikdy na lyžích nestáli, se do toho s pomocí naší skvělé paní učitelky brzo dostali. I ti, kteří už lyžování zkoušeli, se zdokonalovali díky našim ostatním učitelům a všichni jsme si pořádně hezky zalyžovali a naštěstí bez úrazu. Bez našich učitelů, kteří to tam s námi vydrželi a připravovali nám krásný a dobrodružný program, by to nebylo ono, takže jim za všechno moc děkujeme a myslíme si, že na tento lyžák budeme všichni ještě dlouho vzpomínat a smát se každým zážitkům a úplně všemu, co se tam stalo. Já myslím, že všichni, co se toho mohli účastnit, jsme si to opravdu užili skvěle. Škoda, že v takové sestavě už nepojedeme, bylo to skvělé a nezapomenutelné.

Ester Mrvová a Tereza Hluchníková

  Po dvou letech se opět uskutečnil lyžařský kurz, kterého se zúčastnilo 22 dětí. Jednalo se o žáky vyššího stupně. I přes velkou nervozitu, zda bude vůbec sníh, se tento lyžařský kurz velice povedl. Sněhu na sjezdovkách bylo do poslední chvilky stále dost. Žáci byli rozděleni do 3 družstev podle dovednosti na lyžích. Letos se kurzu zúčastnilo 5 žáků, kteří stáli na lyžích poprvé a hned druhý den už lyžovali na svahu. Ubytováni jsme byli v horské chatě Soliter, ve které nám opravdu nic nechybělo.

SOUTĚŽE NA LYŽAŘSKÉM KURZU

SLALOM NA LYŽÍCH

1. místo: Dominik Malchárek

2. místo: Maxmilián Slanina

3. místo: Mikuláš Prasek

NEJLEPŠÍ LYŽAŘSKÝ STYL: Mikuláš Prasek

SOUTĚŽ O NEJLÉPE UKLIZENÉ POKOJE

Vítězný pokoj: pokoj č. 1: Tereza Hluchníková, Anděla Hulková, Lillian van der Laan, Michaela Nevřelová

TURNAJ VE STOLNÍM TENISE

1. místo: Dominik Malchárek

2. místo: Maxmilián Slanina

3. místo: Jan Nevřela (malý)

CHYTRÝ KVÍZ ( NAŠE ŠKOLA)

Vítězný pokoj: pokoj č. 9: Jan Nevřela (malý), Maxmilián Slanina, Štěpán Mac, Martin Riemel

CHYŤ SI SVŮJ KOLÍČEK (KDO MĚL NA SOBĚ KOLÍČEK DO 22:00, KAŽDÝ DRUHÝ DEN VEČER ZPÍVAL)

Martin Riemel, Martin Komárek, P. uč. Pekárek, Prokop Ševčík

BOWLING

Ester Mrvová, Dominik Malchárek, Mikuláš Prasek