PEXESIÁDA V ŠD

     Ve středu 15. ledna 2020 se konala ve školní družině oblíbená PEXESIÁDA, což je soutěž, kde si mohou děti procvičit především svou paměť a schopnost soustředit se. Turnaje se zúčastnilo 16 žáků od první do páté třídy. Hrála se pexesa všeho druhu – zvířátka, příroda, hrady a zámky, pohádky a pohádkové postavičky, Hasík, nářadí, dopravní značky, města a spousta dalších. V základním kole se utkaly vždy dvojice žáků a do semifinále a finále postoupil nejlepší hráč z dvojice.

A zde máme výsledky letošního ročníku PEXESIÁDY:

1. místo – Marcel Konečný

2. místo – Lucie Vaníčková

3. místo – Pavel Zeman

Všichni soutěžící si za svou snahu odnesli sladkou odměnu a vítězové navíc také získali diplom.

Všem soutěžícím děkujeme za účast a vítězům blahopřejeme!

Ester Medková, DiS.

Skip to content