ŠKOLNÍ KOLO RECITAČNÍ SOUTĚŽE

    Ve středu 29. ledna proběhlo na naší škole školní kolo recitační soutěže. Do této náročné soutěže se letos přihlásilo celkem 21 recitátorů, kteří pokryli všechny věkové kategorie a jedno nesoutěžní duo. Všichni přednášející předvedli pěkné výkony, které pobavily publikum, a sklidili bouřlivý potlesk.

Porota ve složení Romana Synková, Lenka Sniegoňová, Petra Poštulková a Kateřina Hrubá musela řešit nejednoduchý úkol, kdo postoupí do okrskového kola této náročné soutěže. Nakonec porota rozhodla, že nás budou reprezentovat tito žáci:

Kategorie I 

1. Hedvika Hluchníková

2. Anastázie Komárková

3. Jan Stříbný

4. Marie Obrusníková

Kategorie II 

1. Eliška Halfarová

2. Vojtěch Chovanec

3. Nela Býmová

Kategorie III 

1. Tereza Hluchníková

2. Dominik Hluchník

Kategorie IV 1. Ester Mrvová

Tito recitátoři postupují do okrskového kola, které proběhne 17. února 2020 v Kravařích. Všem zúčastněným děkujeme, výhercům gratulujeme a přejeme mnoho štěstí v okrskovém kole 🙂