HALLOWEEN VE ŠKOLE

    Letošní Halloweenskou párty pořádali jako obvykle žáci 9. třídy. Tento svátek vychází z anglo-saské kultury, což nás oslovuje díky angličtiny, kterou se učíme. Připravili jsme si halu a přilehé prostory, tato místa jsme vyzdobili různými výrobky, které s námi tvořily paní učitelky ve výtvarné a pracovní výchově. Taky jsme my a hlavně rodiče upekli a nachystali občerstvení. Hlavním hřebem byla zábava, a to soutěže, strašidelné masky a hlavně tombola! Ta byla letos velmi bohatá díky rodičům a sponzorům, kteří nám štědře přispěli. Žáci z devítky si zkusili na vlastní kůži, jaké je to oslovit sponzory a hledat různé zdroje a pomocníky, vzít organizaci na svoje bedra a o všechno se postarat. Tento rok se nám tato párty opravdu velmi povedla. Děkujeme rodičům, sponzorům, vedení školy a učitelům, kteří nám k této zkušenosti pomohli. Zároveň věříme, že se všem strašidlům a děsivým tvorům na párty líbilo a příští rok přijdou zase!

Petra Ratajová a 9. třída