HALLOWEEN ŠKOLNÍ DRUŽINY ANEB…ODPOLEDNE DUCHŮ A STRAŠIDEL

   Ve středu 6. listopadu 2019 jsme uspořádali ve školní družině již tradiční Halloweenskou párty. Halloween je svátkem, kdy se lidé převlékají za nejrůznější strašidelné či přímo hororové bytosti. A také některé z našich dětí umí pořádně popustit uzdu své fantazii.

Oblečení všech zúčastněných bylo opravdu poněkud hororové, vždyť svátek má představovat hrůzu a strach z neživých. Naše děti se ale nebojí ničeho! Naopak, svátek spíše pojaly jako maškarní ples a užívaly si ho. Zatančily si při moderní hudbě, hrály hry a soutěžily na různých stanovištích – přeskok přes švihadlo, házení na terč, strašidelný slalom, pirátský uzel. Děti také řešily spoustu zapeklitých otázek. A kdo všechno na naši párty zavítal? Duchové, kostlivci, čarodějnice – na takové akci prostě nemohlo chybět žádné strašidlo. Děkuji všem dětem    za krásné a strašidelné odpoledne, které jsme si parádně všichni užili.

Ester Medková, DiS.