DRAKIÁDA ŠKOLNÍ DRUŽINY

    Podzim už je tady, venku začíná foukat vítr, a to je vždy ideální počasí pro aktivitu, kterou milují především děti. Ano, jedná se o pouštění draků. Školní družina letos opět uspořádala další ročník úspěšné drakiády. V pátek 18. října odpoledne postupně dorazily na fotbalové hřiště za školou desítky dětí. Zanedlouho pak také vzlétli vzhůru jejich originální draci a dráčci… Přestože nám „pan Vítr“ moc nepřál a nefoukal, zvládly naše děti poslat své draky vzhůru k obloze. No a jak už to tak bývá, co by to bylo za drakiádu, kdyby se nějaký ten zlobivý dráček nezatoulal. Ale světe div se – zrovna ten vítězný… Děti si užily skvělou drakiádu, která byla plná legrace a zábavy. Prostě dokonale strávené páteční odpoledne… Tak zase za rok, milí dráčci a draci…

Stupně vítězů:

1. místo – Jolana Latková a Ema Latková

2. místo – Nela Šušolíková a Lucie Vaníčková

3. místo – Anna Stříteská a Jakub Saidl

4. místo – Martina Paciorková

5. místo – Eliška Prasková a Marie Obrusníková

6. místo – Pavel Duda a Natálie Černická

Ester Medková, DiS.